quad-logo

خرید از کوادفا

خرید از کوادفا

نحوه خرید و پرداخت در فروشگاه کوادفا بصورت آنلاین و حضوری امکان پذیر است. شما می‌توانید با مشاوره گرفتن از کارشناسان مجموعه انتخاب صحیح را انجام دهید و کالای خود را خرید نمایید. همچنین امکان پرداخت در محل نیز (فقط برای تهران) وجود دارد. اما برای شهرستان‌ها نیز راهکار مناسب انتخاب شده است که در پایین‌تر داده خواهد شد. بدلیل فروش مستقیم و بدون واسطه توسط کوادفا و درنظر گرفتن حداقل قیمت فروش کوادکوپتر و هلیکوپتر کنترلی، هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری است.

ارسال کالا

در فروشگاه کوادفا ( نمایندگی فروش کوادکوپتر سایما در ایران ) تمامی سفارشات در همان روز پردازش شده و ارسال صورت می‌گیرد (قبل از پایان ساعت کاری). انبار کوادفا قابلیت پاسخگویی به تعداد روزانه ۱۰۰ مشتری در سراسر کشور را دارد و زمان‌بندی تحویل کالا و سلامت آن برای کوادفا اولین اولویت است.

  1. ارسال کالای شهر تهران : در ساعات کاری همان روز سفارش ارسال از طریق پیک درون شهری صورت می‌پذیرد. هزینه این سرویس بستگی به میزان مسافت دارد.
  2. ارسال کالای مراکز استان و شهرهای بزرگ : ارسال توسط سرویس پستی تیپاکس در بسته‌بندی ایمن و مطمئن انجام می‌شود که ۲۴ ساعت بطول می‌انجامد. هزینه این سرویس بین ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان متغیر است.
  3. ارسال به شهرهای کوچک و روستاها : ارسال توسط سرویس پستی پیشتاز در بسته‌بندی ایمن و مطمئن پست جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود و طبق تعهدنامه پست بین ۳ الی ۵ روز کاری زمان خواهد برد. هزینه این سرویس بستگی به وزن کالا دارد و معمولا بین ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان است.
  4. ارسال کالا توسط باربری و اتوبوسرانی : این مورد در مواقعی بسیار ضروری و فورس ماژور صورت می‌پذیرد و معمولا برای تعطیلات متوالی پیشنهاد می‌شود.

پیشنهاد بهینه برای درخواست نحوه ارسال کالا: اگر ساکن تهران هستید، درخواست سرویس پیک درون شهری نمایید و اگر ساکن شهر یا شهرستانی هستید که سرویس تیپاکس دارد، حتما از این سرویس برای ارسال استفاده نمایید. زمان تحویل کالا توسط این سرویس بسیار سریع و مطمئن است. اگر در تعطیلات رسمی کشور درخواست خرید کوادکوپتر و هلیکوپتر کنترلی را داشتید از سرویس باربری ترمینال اتوبوسرانی استفاده نمایید.

هشدار: متاسفانه با شناخته شدن روز افزون محصولات پروازی، افراد و شرکت‌های غیر مجاز بدون تخصص نیز اقدام به فروش این کالاها بدون هرگونه خدمات، قطعات و اطلاعات فنی کرده‌اند و این عمل باعث شده تا مثلا کوادکوپترهایی با مشکلات بسیار ساده غیر قابل استفاده شوند. Drone هایی که می‌توانند با قطعات یدکی هرچند ساده، دوباره به آسمان بازگردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *