quad-logo

کوادکوپتر کشاورزی DJI Agras MG-1S Drone برای سم پاشی مزارع

کوادکوپتر کشاورزی DJI Agras MG-1S Drone

DJI Agras MG-1S Drone Agricultural نخستین کوادکوپتر کشاورزی ساخت کمپانی بزرگ dji است. این پهپاد حمل بار قادر است تا 10 کیلوگرم مایع ، از جمله آفت کش ، کود و.. را با سرعت و قدرت حمل کند. و مساحت تا 6 هزار متر را در 10 دقیقه سم پاشی کند.

پهپاد یکی از پدیدهای جدید قرن 21 که انقلابی در صنعت هوا و فضا ایجاد کرده اند. این هواپیما های کوچک هر روز نقش پر رنگ تری در زندگی بشر ایفا می کنند. از جنبه های اسباب بازی و سرگرمی تا کاربرد نظامی ، حمل بار ، استفاده برای تصویر برداری هوایی و صدها کار دیگر با این پرنده های دوست داشتنی می توان انجام داد. پهپاد ها در آینده زندگی بشر را دگرگون خواهد کرد. شرکت های بزرگی در این زمینه در حال رقابت هستند.

DJI Agras MG-1S برای استفاده در مزارع کشاورزی ساخته شده است. این کواد کوپتر می تواند جاهایی را پرواز کند و کارهایی را انجام دهد. مثل سم پاشی مزارع کشاورزی از ارتفاع دلخواه کاری که هم از لحاظ هزینه و هم زمان بسیار به صرفه خواهد بود. به عبارتی این پهپاد در آینده نقش ماشین های سم پاشی در مزارع کشاورزی کمرنگ تر خواهد کرد و به نوعی آنها را بیکار کرده. چرا که این وسیله کوچک می تواند در 10 دقیقه مزرعه شما را سم پاشی کند. مسیر حرکت و سرعت و کنترل همه این دستگاه در اختیار شماست.

کارکردن با این drone بسیار راحت است در کمترین زمان آن را راه اندازی کنید. با استفاده از نمایشگر لمسی کنترل آن قسمت دلخواه از زمینه و مزرعه برای سم پاشی را ترسیم کرده تا آن منطقه را برای شما سم پاشی کند. این دستگاه قابلیت و جزئیات بسیاری دارد که برای آشنایی بیشتر با آن بهتر است ویدئو زیر را مشاهده کنید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *