quad-logo

کمپانی سایما

syma-company

کمپانی سایما (Syma Toys) بزرگ‌ترین مجموعه تولید کننده محصولات پروازی هابی (سرگرمی) است که در زمینه تولید کواد کوپتر و هلی کوپتر کنترلی شناخته شده است. این کمپانی اصالتا چینی بوده و بیش از یک دهه از فعالیت آن می‌گذرد.
دفتر مرکزی کمپانی در کولون هنگ کنگ واقع شده است و خط تولید محصولات سایما در شهر گوانژو قرار دارد. وجود تنوع و امکانات در محصولات این شرکت باعث شده است تا عموم مردم با توانایی مالی مختلف، بتوانند محصولات پروازی را تهیه کنند و وارد دنیای پرواز شوند.

کوادکوپتر سایما

با توجه به پیشرفت چشمگیر Drone ها و ربات های پرنده عمود پرواز چهار موتوره؛ امروزه کوادکوپترها  پرطرفدارترین محصولات کنترلی در دنیا به حساب می‌آیند. این ربات های پرنده هوشمند در سایز، رنگ، قابلیت، تکنولوژی و البته قیمت‌های متفاوتی در بازار جهانی ارایه می‌شوند.
اگرچه سایما در این سال‌ها بدون رقیب نمانده است، اما استقبال چشمگیر و بازخورد مثبت یوزرها بخصوص در زمینه کواد کوپتر حاکی از آن دارد که کوادکوپتر Syma هنوز یکه تاز صحنه کوادکوپتر های ارزان است. در کوادکوپترهای سایما تمامی استانداردهای پروازی رعایت شده است و محصولات آن گواهی های متفاوتی را اخذ کرده اند.

دسته‌بندی کوادکوپترهای Syma

  1. Smart Drone : کوادکوپتر هوشمند ساده با امکانات و آپشن های متفاوت و رینج قیمتی نسبتا کم عرضه می‌شوند. تنوع این دسته بسیار بالا است و بطور عمده به دو دسته X5 و X8 تقسیم می‌شوند.
  2. GPS Smart Drone : کوادکوپترهای هوشمند و دارای GPS هستند که قابلیت بازگشت به خانه بصورت دقیق را دارند.
  3. Folding Drone : کواد کوپترهای تاشو سایما که در سایزهای کوچک تولید شده و بدلیل قابلیت تاشوندگی حجم بسیار پایینی را اشغال می‌کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *